MÖBLER / Soffor / Soffa 6903167
nr 690 3167
Soffa
skinn, Karl Erik Ekselius, för JOC, 1960-tal,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:05:46
100 kr
200 kr
1.000 kr
400 kr
650 kr
850 kr
1.100 kr
6
1.300 kr
6
1.500 kr